İnsan Kaynakları

Maya Group iş dünyasındaki gelişmelere ve bünyesindeki büyümeye paralel olarak kadrosunu güçlendirmekte, işletmelerindeki dinamizmi sürekli canlı tutmaktadır.

İnsana duyduğu inançla yoluna devam eden Maya Group işletmelerinde zaman zaman yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmakta veya görev değişikliklerinde açık pozisyonlar oluşmaktadır.

Maya Group takım arkadaşlarını seçerken ilk olarak insan kaynakları veritabanında bulunan adayları değerlendirmektedir. Diğer bir durumda ise iş ilanları yayınlanarak yapılan başvurular üzerinden görüşmeler yapılmaktadır.

İşe alımlar iş başvuru formunun incelenerek yeterli görülen adayların mülakata tabi tutulması sonucu gerçekleşir. Görüşme sonucu uygun bulunan adaylara görev teklif edilir.

Maya Group bağlı işletmelerden herhangi birine yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları departmanı tarafından gizlilik prensiplerine uygun olarak 1 yıl süreyle saklanır. İlgili şirket yöneticileri dışında hiç kimseyle başvurunuz paylaşılmaz.

İş Başvuru Formu

Hangi şubemizde çalışmak istiyorsunuz?

Maaş beklentiniz?
Göndermek istediğiniz dosyalar: Seçtiğiniz birden fazla "doc", "dot", "docx", "pdf", "jpg", "jped" ve "png" türünde herhangi bir dosyayı 5 MB'ı geçmediği sürece yükleyebilirsiniz. Lütfen birden fazla dosyayı aynı anda yüklemek için, cihazınızdan çoklu seçim işlemi uygulayınız.
YUKARI