Hakkımızda

2004 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Maya Group alanında Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasındadır.

Grubumuzun medikal estetik cihazlar, dermo-kozmetik ürünler ve estetik merkezleri olmak üzere geniş bir faaliyet alanı bulunmaktadır.

Maya Group uzun yıllar edindiği tecrübelerin ışığında asıl atılımını 2009 yılından itibaren yapmıştır.

Medikal estetik cihaz pazarında elde edilen başarı ve sonrasında yapılan yatırımlar sayesinde sektörde önemli bir yer edinilmiş yapılan distribütörlük anlaşmalarıyla güçlü markalar Türkiye pazarına sunulmuştur.

Maya Group dermo-kozmetik alanında da her biri alanında dünyaca ünlü markaları Türkiye pazarına sokarak bu alanda da iddialı olduğunu göstermiştir.

Estetik merkezi alanında ise tamamı kendi bünyesinde 10 şubesi bulunmaktadır.

Maya Group tüm işletmelerinde müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak kalite çıtasını her geçen gün daha yukarılara taşımaktadır.

Misyon
Müşterilerimize ve çalışanlarımıza ortak değerler çerçevesinde verdiğimiz sözlerimizi yerine getirmek ve bilgi birikimimizi tüm müşterilerimizle paylaşmak

Vizyon
Yaptığımız her işte bize güvenen müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenini boşa çıkarmayan, güvenilir markalar ve kaliteli hizmet anlayışını önemseyen, sürdürülebilirlik kaygılarından arınmış, istikrarlı, büyüme hedeflerine ağır ama sağlam adımlarla giden, Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’da adından sıkça söz ettiren güçlü bir Maya Group Markası yaratmaktır.


Değerlerimiz

Neşe
Yaptığımız her işi neşe içerisinde yaparız. Tüm işletmelerimizde neşeli çalışma arkadaşlarını tercih ederiz.

Sevgi
Ana damarımızdır sevgi… Güzellik sektöründe olduğumuzun bilincinde, sevgisiz güzelliğin olmayacağının farkındayız…

Sabır
Başarının emin adımlarla geldiğine inanırız. Basamakları yavaş yavaş çıkarız.

Aşk
İşimize aşkla bağlıyız. Biz işimizi bir işimiz olsun diye değil, işimize aşkla bağlandığımız için yapıyoruz.

Güvenilirlik
Maya Group tüm işletmelerini güven esası etrafında konumlandırır. Müşterilerimize, bayilerimize, çözüm ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve iş yaptığımız tüm firmalara taahhütte bulunurken tedirgin oluruz. Karşılayamayacağımız sözler vermekten ve güvenilirliğimizi yitirmekten son derece çekiniriz. Bu sebepten güven konusunda çok hassasız.

YUKARI